3.png

DOSZKOLENIE
INDYWIDUALNE 

Doszkolenie indywidualne to szkolenie skrojone na miarę Twoich potrzeb. Od wielu lat zdobywam doświadczenie i wiedzę na temat makijażu permanentnego, którą chętnie się z Tobą podzielę. 


Jestem świadoma, że każda linergistka powinna nieustannie rozwijać swoje umiejętności i poszerzać wiedzę. Niestety źródła znalezione w Internecie często nie są rzetelne. Natomiast na standardowych szkoleniach masterclass szkoleniowcy skupiają się głównie na technice, a nie teorii. 

Z tego powodu postanowiłam przygotować coś wyjątkowego! Doszkolenie to świetna okazja na dopracowanie warsztatu lub uporanie się z męczącymi problemami. Forma szkolenia (1:1) pozwala maksymalnie skupić się na Tobie. 
Pomogę Ci pozbyć się niepewności przy pracy!

Jeśli Twoje szkolenie basic było na niskim poziomie i czujesz, że możesz poprawić swoje umiejętności - zapraszam na szkolenie Ombre brows basic! Wspólnie zbudujemy solidne podstawy. 
 

Dla kogo?

Doszkolenie indywidualne skierowane jest do każdej czynnej linergistki, która pracuje aktualnymi technikami*. Jeśli nie czujesz się pewnie we wszystkich aspektach pracy, możesz rozwiać swoje wątpliwości pod moim okiem. Kiedy warto skorzystać z doszkolenia indywidualnego?

 

 • Jeśli zrobiłaś zbyt dużą przerwę po szkoleniu basic i boisz się zrobić samodzielnie pierwszą klientkę.

 • Nie radzisz sobie z rysunkiem wstępnym?

 • Twoje prace są ciężkie?

 • Nie wiesz, jak modyfikować odcienie, robić covery, odświeżenia? 

 • Na Twoim szkoleniu basic nie było dopigmentowań i nie wiesz jak to ugryźć?

 • Nie radzisz sobie z klientkami w rozmowie przedzabiegowej? 

 • Klientki wymuszają darmowe dopigmentowania?

 • Nie znasz procesów, które zachodzą w skórze - jak przyjmuje się pigment lub na jaki kolor wyłuszczy się po czasie?

 

Przez ostatnie lata również popełniłam wiele błędów! Podzielę się z Tobą moim doświadczeniem, uchronię Cię przed kolejnymi problemami.

*Jeśli Twoje szkolenie basic było wiele lat temu i pracujesz metodą klasyczną, lepszym wyborem będzie szkolenie Ombre brows basic lub rozszerzenie doszkolenia o drugi dzień 

2.png

Ombre Brows Basic

SZKOLENIE

Perfekcyjne szkolenia dla początkujących! Szkolenie Ombre Brows Basic,  kompleksowo wprowadzi Cię w świat makijażu permanentnego. Dzięki specjalnie  przygotowanemu programowi będziesz w stanie bardzo szybko wykorzystać zdobytą wiedzę i rozpocząć samodzielną pracę we własnym salonie.  

Co zyskujesz dzięki doszkoleniu?

Ze względu na charakter konsultacji (1:1) i moje podejście do nauczania:

 • konkretne odpowiedzi na „trudne” pytania;

 • sprawdzona wiedza, której nie znajdziesz w internecie;

 • wiara w swoje umiejętności;

 • pewność siebie w miejscu pracy;

 • gotowe rozwiązania na męczące aspekty pracy linergistki.

Kto poprowadzi szkolenie? 

Klaudia Zyguła-Ilczyszyn, właścicielka salonu Aura, a także sklepu internetowego Pigmentuje. W branży beauty od prawie 10 lat. Praca zdecydowanie jest dla mnie pasją.

W ciągu wielu lat pracy przeprowadziłam tysiące zabiegów i od A-Z wyszkoliłam ponad 100 przyszłych specjalistów makijażu permanentnego. Zgadnij, ilu z nich nadal pracuje w zawodzie? Ponad 90% kursantów obecnie realizuje się w zawodzie! Tak genialny wynik, to efekt  doświadczenia i indywidualnego podejścia.

image00017_edited.jpg

Jak wygląda szkolenie?

Gwarantuje, że zupełnie inaczej niż większość szkoleń czy warsztatów. Cała moja uwaga skupi się na Tobie. Dzięki czemu znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania lub uporasz się z irytującymi problemami.

Na naszym spotkaniu Ty decydujesz, co będzie tematem przewodnim. Chcesz poprawić swój rysunek wstępny? Dobrze, skupimy się na tym. Masz problem z czytaniem składu pigmentów? Wspólnie uporamy się z tym problemem, dzięki czemu w pracy poczujesz się dużo pewniej. Już nie będziesz musiała iść na szkolenie z nadzieją, że właśnie wtedy dowiesz się tej „jednej informacji”.

 

Poniżej znajdziesz przykładowe tematy:

 • praca na modelkach;

 • uzupełnienie wiedzy z teorii;

 • konkretne odpowiedzi na pytania np. skąd mam wiedzieć, jak pigment będzie się wybarwiał;

 • pokaz techniki na modelce;

 • dopracowanie rysunku wstępnego.

Ile trwa spotkanie?

Jeden dzień, w godzinach 9:00 – 18:00. Przez cały dzień będziesz miała okazję skupić się na zagadnieniach, które chcesz poprawić lub rozwinąć.

W trakcie szkolenia możemy skupić się na bardziej teoretycznych zagadnieniach, popracować na modelkach lub dopracować techniki makijażu permanentnego. Wszystko czego sobie zażyczysz.

Ile to kosztuje?

Każdy przypadek jest nieco inny, dlatego najpierw wspólnie omówimy zagadnienia. Skontaktuj się ze mną i porozmawiamy.

Jak się ze mną skontaktować? Jest kilka możliwości…

Potrzebujesz pomocy przy wyborze szkolenia? Nie wiesz, od czego zacząć edukacje?