DOFINANSOWANIE 
RATY 0%

Twoja wygoda jest dla mnie na pierwszym miejscu! Dlatego przygotowałam dla Ciebie dwa wygodne rozwiązania, które pomogą Ci zdobyć nowe umiejętności i zacząć zarabiać na makijażu permanentnym.

 

Dofinansowanie oraz raty 0% nie zmuszają Cię do zapłacenia dużej sumy jednorazowo, przez co Twój budżet nie będzie nadwyrężony.

01

Pierwsze rozwiązanie to dofinansowanie z Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, które może wynosić nawet 80% wartości szkolenia. Dofinansowanie można zorganizować samodzielnie! Jak to zrobić? Wystarczy, że wejdziesz w link, który znajduje w nagłówku. Kolejno wypełnisz wniosek i wyślesz na odpowiedni adres e-mail. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na załączanej stronie. W przypadku, gdy wyjątkowo nie lubisz wypełniać papierów, istnieje możliwość skorzystania z pomocy firmy zewnętrznej. Niestety w takiej sytuacji pobierana jest dodatkowa prowizja za procesowanie zgłoszenia.

02

Raty 0% 

Co jeśli z różnych powodów nie dostaniesz dofinansowania? Dla takich sytuacji przygotowałam wygodne raty 0%, które możesz rozłożyć na okres do 10 miesięcy. Pozwoli Ci to w bezpieczny sposób zamortyzować szkolenie i w krótkim czasie zarabiać na nowych umiejętnościach. Idealna inwestycja!

Jeżeli masz więcej pytań skontaktuje się ze mną! Możesz to zrobić poprzez:

 

PS Do zobaczenia.