3.png

CLASSICAL LIPS 

Szkolenie makijaż permanentny ust Classical Lips jest skierowane dla linergistów, którzy mają doświadczenie w makijażu permanentnym brwi i chcą nauczyć się pigmentacji ust lub udoskonalają swój warsztat pracy z ich zakresu. 

Program jest przygotowany w ten sposób, aby uzupełnić warsztat o wszelkie braki w wiedzy teoretycznej i praktycznej. Po ukończeniu tego szkolenia niewiele rzeczy będzie w stanie Cię zaskoczyć. Jeśli po szkoleniu pojawią się pytania, możesz liczyć na wsparcie z naszej strony. Co więcej, nauczysz się metody na bazie, której osiągniesz trzy różne efekty - akwarelowy, klasyczny i cieniowany. Szkolenie skrojone tak, byś w 100% czuł się pewnie ze swoimi umiejętnościami.

Co zyskujesz dzięki szkoleniu?

Zdecydowanie największym zyskiem jest wartościowa i pomocna wiedza przekazana przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem. Klaudia jako kosmetolog z wykształcenia posiada nie tylko praktyczną, ale i teoretyczną wiedzę.

Kończąc jedno ze szkoleń w Klaudia Zyguła PMU zyskujesz: możliwość przebranżowienia, szansę na dodanie pozycji do swojej oferty czy rozwinięcie swoich umiejętności zawodowych. 

W dodatku oferujemy o wiele więcej – wystarczy, że przejrzysz listę poniżej:

  • Skrypt szkoleniowy 

  • Certyfikat ukończenia szkolenia 

  • Opiekę po szkoleniu 

  • Wsparcie sprzętowe – zakup niezbędnego sprzętu w formie ratalnej lub jako leasing

1.png

OMBRE BROWS

Perfekcyjne szkolenia dla początkujących! Szkolenie Ombre Brows Basic, kompleksowo wprowadzi Cię w świat makijażu permanentnego. W trakcie niego nauczysz się metody „Ombre Brows”- numeru 1 w świecie makijażu permanentnego, najbardziej pożądanej przez klientki metody pigmentacji brwi. 

Program szkolenia 

Poniżej zaprezentowany jest szczegółowy program szkolenia. Zajęcia odbywają się w grupach po 2-4 osoby.


Dzień 1.
9:00 Poznajemy się.
9:30 Panel teoretyczny i marketingowy.
11:00 Modelka pokazowa.
13:30 Lunch.
14:30 Praca na skórkach. 
16:00 Wykonanie kart kolorystycznych.


Dzień 2.
9:00 Modelka wykonana samodzielnie przez kursanta.
13:00 Lunch.
14:00 Modelka wykonana samodzielnie przez kursanta.


*Godzina zakończenia szkolenia jest orientacyjna, a w przypadku dnia  praktycznego szkolenie może się przedłużyć. Nie liczy się czas, tylko rezultat! Dlatego każdy z kursantów otrzyma tyle czasu, ile potrzebuje, by dopracować efekt swojej pracy na modelce.  

Kto poprowadzi szkolenie? 

Klaudia Zyguła-Ilczyszyn, właścicielka salonu Aura, a także sklepu internetowego Pigmentuje. W branży beauty od prawie 10 lat. Praca zdecydowanie jest dla mnie pasją.

W ciągu wielu lat pracy przeprowadziłam tysiące zabiegów i od A-Z wyszkoliłam ponad 100 przyszłych specjalistów makijażu permanentnego. Zgadnij, ilu z nich nadal pracuje w zawodzie? Ponad 90% kursantów obecnie realizuje się w zawodzie! Tak genialny wynik, to efekt  doświadczenia i indywidualnego podejścia.

image00017_edited.jpg

Ile kosztuje szkolenie? 

Koszt całkowity szkolenia wynosi 5 000 zł netto. Natomiast szkolenie trwa 2 dni.


Czy całą sumę musisz zapłacić od razu? Oczywiście, że nie! Przygotowaliśmy wygodne rozwiązanie, a więc możliwość płatności ratalnej. Co więcej, możesz skorzystać z dofinansowania na szkolenia.

Chcesz uczyć się od najlepszych? Jeśli interesuje Cię wartościowa wiedza, skontaktuj się z nami poprzez telefon +48 501 204 569 lub napisz na adres - klaudiazygulapmu@gmail.com.